Hodnocení Meditteranean cup 2017

Meditteranean cup 2017, Mealhada, Portugalsko

Soutěž Meditteranean cup se konala v termínu 1. - 8. srpna 2017 v portugalském městě Mealhada na krytém 25m bazénu. Účastnilo se celkem 256 závodnic ze 30 zemí světa. Závodní bazén měl hloubku 2 m, k dispozici byl i malý rozplavbový bazén s maximální hloubkou 1 m. Bohužel kapacita bazénu byla nedostačující, například při rozplavbě týmů bylo naráz v bazénu 11 sestav.

V soutěži figur si nejlépe vedla Karolína Klusková na 103. místě se ziskem 68,3067 bodů. Všechna děvčata zaplavala ve figurách své maximum a oproti MČR si všechna polepšila. Je stále nutné pracovat na větší flexibilitě a dávat důraz i na suchou přípravu.

Ve volné sestavě sóla se opět předvedla Karolína Klusková a v semifinálovém závodě obsadila 17. příčku z celkových 26 sestav. Za svoji sestavu získala 68,0668 bodů. Svoji sestavu zaplavala velice dobře, v průběžných výsledcích dokonce figurovala na 15. místě. Bohužel výsledek z figur ji přinesl výsledné 17. místo.

Párovou sestavu předvedla Martina Dvořáková s Karolínou Kluskovou. Sestava byla předvedena bez výraznějších chyb a se ziskem 66,2000 bodu získaly 17. místo

Pro týmovou sestavu bylo trochu nešťastně vylosované startovní pořadí 1. I přes nervozitu zaplavaly tým velice dobře a obsadily 14. místo. Po povinných figurách si dokonce polepšily na místo 13. Děvčata plavala ve složení: Debora Dvořáková, Martina Dvořáková, Sofie Fantová, Alex Lucie Hrazdirová, Karolína Klusková, Lenka Kostková, Laura Nováková a Kristýna Šimo. Náhradnice byly Veronika Jurečková, Alžběta Košťálová a Klára Tauwinklová.

V kombinované volné sestavě se děvčata umístila na 11. místě z celkových 17 sestav. Plavaly ve složení: Debora Dvořáková, Sofie Fantová, Alex Lucie Hrazdirová, Veronika Jurečková, Karolína Klusková, Lenka Kostková, Alžběta Košťálová, Laura Nováková, Kristýna Šimo a Klára Tauwinklová. Náhradnicí byla Martina Dvořáková.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky